Vasaras dāvanas

Mums ir aktuāls vasaras dāvanu piedāvājums, kas papildinās katru atpūtas dienu - pikniks brīvā dabā, gaļas cepšana ar draugiem, laiskas dienas pludmalē 

Piknika pledi, aukstumsomas, BBQ piederumi. Lampiņas, kas izgaismos krēslainos vakaru. Āra spēles un aktivitātes, lai nomāktu garlaicību. Cepumi, citi gardumi un kāds atveldzējošs dzēriens katrai gaumei.

Dāvini saviem darbiniekiem un biznesa partneriem Vasaras dāvanas ar logo. Tās būs praktiskas un viegli izmantojamas, kā arī apliecinās uzņēmuma rūpes par savstarpējām attiecībām, kvalitatīvu atpūtu un prieku kopā būt svētkos. Personalizētu suvenīru lietošana ikdienā darbiniekiem bagātina piederības sajūtu uzņēmumam un sniedz papildus novērtējuma apliecinājumu. Savukārt biznesa partneriem atgādinās par uzņēmuma klātesamību arī atpūtas brīžos, gūstot pozitīvas emocijas ar Jūsu dāvinātām dāvanām.

Zvaniet vai rakstiet mums par Vasaras dāvanu komplektiem un piedāvājumu un mēs piemeklēsim labāko jūsu vēlmēm.

Izvēlies ilgtspējīgas dāvanas

Pavasaris ir laiks, kad daba sāk atdzīvoties un mūs ieskauj jauna enerģija un svaigums. Aicinām domāt par vidi un veidiem, kā veicināt ilgtspējīgāku dzīvesveidu. 

Tāpēc šajā sezonā iesakām izvēlēties dāvināt zaļas EKO dāvanas, kas ne tikai iepriecinās tās saņēmēju, bet arī rūpēsies par mūsu planētu. 

Lieliskas prezentreklāmas dāvanas kolēģiem un biznesa partneriem, EKO suvenīri pasākumu apmeklētājiem, ļaujot ilgāku laiku priecāties par saņemto dāvanu, ar iespēju padarīt apkārtējo vidi krāšņāku un veicināt zaļu domāšanu. 

Smelies jaunas idejas biznesa dāvanām, apskatot visus mūsu piedāvātos ZAĻO DĀVANU komplektus.

Zeķes, zeķes, zeķes!

Gribi uzdāvināt kaut ko oriģinālu? Kaut ko, kas atšķirs tavu uzņēmumu no citiem? Kā saka - viss ģeniālais ir vienkāršs. 

Piedāvājam vienkāršu un praktisku, bet oriģinālu dāvanu - zeķes. Zeķes ir ikdienišķa sastāvdaļa. Bet kāpēc nepadarīt ikdienu košāku? Uzdāvini saviem uzņēmuma darbiniekiem un kolēģiem oriģinālas zeķes ar uzņēmuma logo un dizainu.

Ieintriģēja zeķes kā dāvanu ideja, bet nav savs dizains? Tāpēc esam mēs, kas Tev piedāvās radošu risinājumu un izstrādāsim individuālu dizainu, pielāgotu uzņēmuma stilam.

Sazinies ar mums, lai vari pārsteigt savus kolēģus! 

Tava izvēle būt atpazīstamam

Ir tik daudz iespēju kā kļūt atpazīstamam, atšķirīgam un modernam un mēs varam piedāvāt plašu klāstu prezentreklāmu dāvanu ar dažāda dizaina iespējām.

Lietussarga apdruka ārpusē un iekšpusē? Varbūt dažādas formas piespraudes? Vai gaumīgas līdzņemšanas krūzes ar savu dizainu? 

Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies veidu kā būt pamanāmam ar sava uzņēmuma dizainu.


Prezentreklāmas aģentūra ar 25 gadu pieredzi

Pakalpojumi

Prezentreklāma
Korporatīvās dāvanas
Dāvanu komplekti
Līgo dāvanas
Ziemassvētku dāvanas
Suvenīri
Grafiskais dizains
Maketēšana
Poligrāfija

Kontakti

SIA Prezentreklāmas aģentūra SANDERS
+371 67 712 334
info@sanders.lv